رفلکس یک برند معتبر مواد غذایی گربه و سگ میباشد که در کشور ترکیه واقع شده است. و برند رفلکس توانسته محبوبیتی کم نظیر در بین ایرانیان داشته باشد.

محصولات و خدمات این شرکت می توانند از ابتدای مرحله تحقیق و توسعه تا تولید و بسته بندی سفارشی شوند، همه این محصولات ورودی و کنترل کیفیت تیم تحقیق و توسعه را دریافت می کنند و در بالاترین استاندارد های فرمولاسیونی و بسته بندی میباشند.

غذا خشک گربه و سگ رفلکس

غذای خشک گربه و سگ به دلیل رعایت میزان مواد مورد نیاز و ضروری روزانه گربه و سگ ، نظیر ویتامین، پروتئین و مواد معدنی، یکی از بهترین رژیم های غذایی جهت رشد صحیح و سالم این موجودات میباشد. و توانسته گستره وسیعی را جهت تامین نیاز های اساسی آنها به مواد غذایی را پوشش دهد.

همچنین این غذا در صورت ماندن در هوای ازاد و ظرف غذا تا چندین ساعت خراب نمیشود و بر همین اساس بسیار مناسب افراد شاغلی که توان رسیدگی دائم به گربه و سگ خود را ندارند میباشد.

اما رفلکس با در نظر گرفتن شرایط گوناگون گربه و سگ شما نظیر نژاد، سن، حساسیت غذایی و… توانسته محصولات متنوع با طعم های گوناگون جهت تامین نیازهای روزانه این حیوان به بازار عرضه کند که میتوانید با خواندن اطلاعات هر محصول در انیمال کده اقدام به خرید کنید.

غذای خشک سگ رفلکس

کنسرو گربه و سگ رفلکس

39 نوع غذای مرطوب وکنسرو در 6 نوع بسته بندی مختلف که برای گربه ها توسط رفلکس تهیه شده ، به گونه ای طراحی شده اند که تغذیه آنها را در هر لحظه از روز با طعم های افسانه ای خود شگفت زده میکنند و برای سگ ها  6 نوع کنسرو تهیه شده که شایسته دهان این موجودات دوست داشتنی میباشد.

تشویقی گربه رفلکس

تشویقی گربه و سگ رفلکس

سگ ها و گربه ها  لایق جایزه هستند! جوایزی خوشمزه که بتوانیم از آنها بخاطر حضور گرم و خالصانه تشکر کنیم.

برند رفلکس توانسته با تهیه تشویقی و اسنک سگ گربه در طعم ها و نیاز های مختلف آنها، سهم کوچکی در تشکر کردن از این حیوانات دوست داشتنی داشته باشد.

خاک گربه رفلکس

اما، رفلکس فقط به خوراک و مواد غذایی سگ و گربه اهمیت نمیدهد و توانسته با تهیه خاک بستر گربه صد در صد طبیعی و انتی باکتریال، که علاوه بر کنترل بوی نامطبوع، بدون گردو غبار بوده و حساسیتی را برای گربه و دارندگان آنها بوجود نمی اورد. و با دارا بودن خاصیت جذب بالای رطوبت، باعث تمیزی سلامت گربه و محیط میشود را نیز در سبد محصولات خود قرار دهد.

تاریخچه شرکت رفلکس

کارخانه Lider Pet Food(صاحب امتیاز برند رفلکس) در سال 2009 تاسیس شد. تاواس پت و سرا پت که بنیانگذاران لیدر هستند که صاحب شرکتهای معتبر و موفق مختلفی میباشند.  و مدت هاست با 2000 محصول مختلف در 3000 نقطه مختلف جهان در صنعت حیوانات خانگی داخلی فعالیت دارند.

کارخانه غذای Lider Pet Food در صالحلی ،مانیسا است که از تنها 100 کیلومتر با ازمیر ، سومین شهر بزرگ ترکیه فاصله دارد.

کارخانه رفلکس در زمینی به مساحت 11000 مترمربع از جمله 5.500 مترمربع مساحت بسته تأسیس شده است و دارای تولید 30.000 تن در سال است.

این شرکت قصد دارد با افزایش آگاهی از نام تجاری خود در صنعت جهانی غذای حیوانات خانگی ، صادرات خود را افزایش دهد و به عنوان مرجع خوبی در کشورهای اتحادیه اروپا شناخته شود.