تهران، خیابان سئول جنوبی بالاتر از کوچه فوتبال پلاک 106
با ما تماس بگیرید
09128441209

مجله آموزشی دام شهر


آموزش نگه داری از خرگوش

آموزش نگه داری از خرگوش

یک خرگوش در منزل می تواند به یک دوست خوب برای شما تبدیل شود. حیواناتی مثل خرگوش خیلی بیشتر از سگ و یا گربه نیاز به مراقبت دارند. خرگوش ها معمولا بین 8 تا 12 سال زندگی می کنند ، در نتیجه صاحبان آن ها باید با صبر و حوصله و تعهد کامل در کنار آن ها باشند و از آن ها مراقبت کنند. در این قسمت از نمناک قوانینی را در مورد چگونگی مراقبت از خرگوش در منزل برای شما بیان می کنیم هرچند علاوه بر دانستن این اصول بایستی احکام آن را نیز بدانید.

معرفی برند رفلکس reflex

معرفی برند رفلکس reflex

رفلکس یک برند معتبر مواد غذایی گربه و سگ میباشد که در کشور ترکیه واقع شده است. و برند رفلکس توانسته محبوبیتی کم نظیر در بین ایرانیان داشته باشد.
محصولات و خدمات این شرکت می توانند از ابتدای مرحله تحقیق و توسعه تا تولید و بسته بندی سفارشی شوند، همه این محصولات ورودی و کنترل کیفیت تیم تحقیق و توسعه را دریافت می کنند و در بالاترین استاندارد های فرمولاسیونی و بسته بندی میباشند.

معرفی برند رویال کنین

معرفی برند رویال کنین

رویال کنین یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکتهای تولید محصولات غذایی سگ و گربه در جهان است که طرفداران بیشماری در دنیا دارد. علت محبوبیت این برند، کیفیت بالا و تنوع محصولات آن است. این شرکت با تمرکز و توجه بر نیازهای منحصر به فرد سگ ها و گربه ها، غذاهایی با فرمولاسیون دقیق جهت رفع نیازهای غذایی سگ و گربه ارائه می‌دهد.

تربیت و آموزش سگ نگهبان؛ چگونه سگ را نگهبان کنیم؟

تربیت و آموزش سگ نگهبان؛ چگونه سگ را نگهبان کنیم؟

سگ نگهبان به سگی میگن که از شما، اموالتون و خانوادتون محافظت کنه. برخلاف تصور شما، بیشتر سگ‌های نگهبان برای حمله کردن تربیت نشده اند. بلکه به آن‌ها تکنیک‌های غیرتهاجمی آموزش داده میشه. تکنیک‌هایی که شامل مواردی مانند نحوه نگهبانی و نحوه پارس کردن برای هشدار دادن در مورد خطر غریبه یا خطر احتمالی درمورد اموالتون میشه. اما چگونه سگ را نگهبان کنیم؟ تربیت و آموزش سگ نگهبان به زمان و حوصله زیادی نیاز داره اما نتیجه آن سگی خواهد بود که نه تنها از شما در برابر تهدید محافظت میکنه بلکه در شرایط غیرتهدید آمیز نیز راحت بوده و رفتار خوبی داره.

نیازهای غذایی بچه گربه

نیازهای غذایی بچه گربه

اگر شما به تازگی صاحب بچه گربه شده اید. در ابتدا باید در مورد غذای بچه گربه اطلاعاتی داشته باشید و در مورد میزان و کیفیت و نحوه غذا دادن و نیاز های غذایی بچه گربه را بیاموزید. تا گربه هایی سالم و شادابی داشته باشید. گربه خوشحال گربه ای است که غذای کامل، متعادل، کافی، سالم و منطبق با نیاز های بدن خود داشته باشد.کسانی که از گربه ها نگهداری می کنند باید بدانند که تغذیه آنها بیشتر از هر چیز دیگر حائز اهمیت است. اگر تغذیه آن ها به طور مناسب انجام نشود موجب بروز مشکلات زیادی خواهد شد. در این مطلب امروز می خواهیم شما را به طور در این باره راهنمایی کنیم. با پتیپو همراه باشید تا غذای مناسب بچه گربه چند روزه تا چند ماهه ( سنین مختلف ) را مرور کنیم.

آموزش دستشویی به سگ ها

آموزش دستشویی به سگ ها

آموزش دستشویی سگ ها مثل آموزش به بچه های کوچک است .زیرا آن ها مثل بچه های کوچک سرعت بالایی در یادگیری دارند .توانایی نگهداری ادرار و مدفوع در همه آنها تفاوت دارد.برخی از توله سگ ها در ۸ هفتگی توانایی بسیار بالایی از خود نشان می دهند.حتی می توانند در چندین ساعت ادرار خود را نگه دارند.بقیه سگ ها ممکن است این توانایی را در سن بالاتر کسب کنند.برای مثال ممکن است یک توله که ۹ هفته سن دارد بتواند به طور کامل ادرارش را کنترل کند.البته ممکن است قطره های کوچکی از ادرار در حین تمرین از او خارج شود.که این موضوع کاملاً طبیعی است.برخی دیگر از توله ها ممکن است توانایی بسیار کمی در این زمینه داشته باشند.حتی تصادفاً روی خودشان ادرار کنند.

درباره‌ی نویسنده
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها